Witam z Lubelskiego

Witamy się. Napisz czym jeździsz.
ZeVet

Witam z Lubelskiego

Postautor: ZeVet » 18 sie 2018, 21:04

Cześć jestem nowy. Nazywam się Bartek i mam 15 lat. Ostatnimi dniami zamówiłem sobie mrf 120 hq na pierwszy crossowy motocykl. Do tej pory jeździłem tylko starymi klasykami, rometami itp, również hondą transalp 650 ale to bardziej w polach. Jestem z woj. Lubelskiego z okolic Lublina.
Powiedzcie mi czy dobrze zrobiłem że kupiłem 120, a nie 140 ? Rodzice mi powiedzieli że będzie za mocny. I czy macie ew. porady co do tego motorku. Od znajomego dowiedziałem się żeby docierać go ok 2 zbiorniki i że warto założyć jakiś tam moduł zapłonowy z allegro że lepiej jedzie. Motorek będzie jeżdżony po drogach polnych czasem do przejazdu przez jakieś ściernisko lub las lub inne łąki gdyż mieszkam na wsi. Myślicie że ten motorek do tego się zda ? I jakie przełożenia zaproponowaliście mi na prędkość gdyż jestem bardzo ale to bardzo bardzo lekki i niski i każdy motorek jaki miałem mnie targa na największych zdawczych. Z góry dzięki za pomoc :D Mam też kanał na yt: ZeVet. Zapraszam

Wróć do „Przywitalnia”