Wypadek motorem i sprawa w sądzie... dobry adwokat na śląsku

Offtopic
Bartek1234

Wypadek motorem i sprawa w sądzie... dobry adwokat na śląsku

Postautor: Bartek1234 » 13 sie 2018, 13:53

Cześć witam wszystkich z powrotem po dłuższej przerwie niestety muszę wam opisać bardzo niemiłą sytuację która wydarzyła się jakieś 2 tygodnie temu otóż jechałem moim nowo zakupionym motorem Kawasaki GPZ500 i gościu jadący punto wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu... Na szczęście nic mi się nie stało jeżeli chodzi o moje zdrowie ale mój Kawasaki nie jest w najlepszym stanie :(
Gościu który złamał przepisy i doprowadził do wypadku nie chce się przyznać i czeka mnie sprawa w sądzie.
Dodam że miejsce zdarzenia było na Śląsku i teraz moje pytanie do was jakiego adwokata byście mi polecili który wie jak przedstawić daną sprawę ? Dodam że całe wydarzenie było spowodowane winą tego punciaka. A facet niechce się wogóle przyznać.

Henio

Re: Wypadek motorem i sprawa w sądzie... dobry adwokat na śląsku

Postautor: Henio » 13 sie 2018, 14:00

Oj stary naprawdę nieciekawa sytuacja kiedyś miałem podobną sytuację mianowicie facet puknął mnie w bok swoim fordem i nie chciał się przyznać sprawa poszła do sądu wtedy postanowiłem skorzystać z usług Kancelari Pana Patryka Riedel. Pan Patryk podszedł do sprawy w bardzo profesjonalny sposób i zajęliśmy się tym razem, znaleźliśmy możliwość rozwiązania tego konfliktu i wygraliśmy sprawę. W mojej opini to najlepszy chyba wybór w tej okolicy.

Bartek1234

Postautor: Bartek1234 » 13 sie 2018, 14:06

Porozmawiałem trochę ze znajomymi w okolicy i tak się składa że również wspominali o tej Kancelarii.
Fajnie bo cena nie jest zbyt wygórowana a oferta na wysokim poziomie tylko mam obawę i trochę nie wiem w jaki sposób mógłbym się skontaktować z Panem Patrykiem ? Posiada może jakąś wizytówkę czy stronę? Chciałbym mieć już tą sprawę z głowy :roll:

Henio

Postautor: Henio » 13 sie 2018, 14:20

Myślę że wystarczy odwiedzić stronę jego Kancelarii i tam wszystko znajdziesz https://www.adwokat-riedel.pl
Ciekawą alternatywą są również (zakładka) Porady online możesz dzięki temu dowiedzieć się wielu interesujących porad prawnych.
A jeżeli chciałbyś skontaktować się z Panem Jackiem do wystarczy uruchomić zakładkę Kontakt.

Bartek1234

Postautor: Bartek1234 » 13 sie 2018, 14:32

Dzięki Henio za stronę.
Dzisiaj wyśle wiadomość do Kancelarii i zobaczymy jaki będzie odzew.
Oczywiście muszę się spieszyć ponieważ jest to coraz bliżej mojej nieszczęsnej sprawy :?
Chętnie usłyszę opinie również od innych osób które miały styczność z tą Kancelarią.

Longi

Postautor: Longi » 13 sie 2018, 14:37

Kiedyś moja żonka miała mega problem z alkoholem i skończyło się to sprawą w sądzie również wtedy postawiłem na Kancelarie Pana Jacka Riedel zrobiliśmy co mógł dzisiaj jest na odwyku i chyba to było tylko co mogłem jej dać. Ale wracając do rzeczy z całą pewnością mogę polecić jego usługę.

Bartek1234

Postautor: Bartek1234 » 13 sie 2018, 14:41

Słuchajcie muszę przyznać że pierwsza rozmowa postawiła mnie na nogi wychodzi że nie jest tak źle jak mi się wydawało.
Po pierwszej rozmowie wyjaśniono mi że jestem na pozycji wygranej i po dobrej wspólnej strategi mamy bardzo duże szansę na wygranie sprawy. Więc pierwsze wrażenie jest naprawdę pozytywne. :mrgreen:

Wróć do „O wszystkim i o niczym”